• Kategorie
  • Szukaj
  • Bieżniki na ławę nowoczesne

Myślisz nad oryginalnym wystrojem swojego stołu? Bieżniki na ławę sprawdzą się w tym celu doskonale! Takie tekstylia domowe nie tylko atrakcyjnie się prezentują, ale są też wysoce praktyczne. Eleganckie bieżniki tworzą wąski długi pas, który prezentuje się gustownie zarówno wtedy, gdy stół jest pusty, jak i nakryty na posiłek. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoich gościach, wybierz bieżniki na ławę i przystrój nim stół, przy którym będzie spożywany posiłek. W sklepie Dębowy Zaułek z pewnością znajdziesz takie akcesoria wyposażenia wnętrz jak nowoczesne bieżniki, które Cię zainteresują.

Bieżniki na stół do salonu od Eurofirany

Dbamy o to, by wszyscy klienci mogli w naszym sklepie znaleźć tekstylia do salonu odpowiadające ich potrzebom. Jesteśmy pewni, że dostępne bieżniki na ławę także znajdą swoich wielbicieli. Produkty z tej kategorii pochodzą od sprawdzonego i uznanego na polskim rynku producenta — Eurofirany. Dzięki temu, wybierając bieżnik dekoracyjny na stół, możesz mieć pewność co do jego trwałości. Wszystko to dzięki temu, że wszystkie eleganckie bieżniki wykonano z wysokiej jakości bawełny lub poliestru. Ich wygląd jest na tyle uniwersalny, że doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu.

Nowoczesne bieżniki na ławę — bogaty wybór

Wśród dostępnych produktów znajdzieszbieżniki na stół do salonu, które różnią się pod względem rozmiaru:

  • 35x140,
  • 35x180,
  • 40x140.
  • 40x180,
  • 50x170.

Dzięki temu z łatwością dobierzesz bieżnik do wielkości stołu w swoim salonie. Co więcej, eleganckie bieżniki dekoracyjne możesz też dobrać, kierując się kolorem lub dominującym wzorem. Dostępne artykuły to zarówno uniwersalne białe bieżniki na ławę z ozdobną lamówką lub dekoracyjnym wykończeniem brzegów, jak i obrusy w dmuchawce, kwiaty i inne wzory. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich bieżnik dekoracyjny na stół, który będzie pasował do wnętrza Twojego domu.

Bieżniki na ławę to nie wszystko, co znajdziesz w sklepie internetowym Dębowy Zaułek. Mamy tu dla Ciebie także inne akcesoria wyposażenia wnętrz, dzięki którym ozdobisz swój stół. Oferujemy także tradycyjne obrusy, w tym na przykład obrusy okrągłe, które przydadzą się w każdym domu.