• Kategorie
  • Szukaj
  • Prześcieradła na materac

Prześcieradła na materac, które proponujemy w Dębowym Zaułku, zwiększą komfort Twojego snu i odpoczynku po pracy. Stworzyliśmy na tyle bogatą ofertę, że każdy wybierze spośród dostępnych produktów najbardziej odpowiedni dla siebie. Oferujemy przyjemne w dotyku prześcieradło na materac nawierzchniowy, wysoki oraz gruby. Jeśli poszukujesz dobrej jakości tekstyliów od sprawdzonych producentów, takich jak Eurofirany czy Estella, sprawdź nasze propozycje!

Prześcieradła na materac – doskonała jakość

Znajdziesz u nas prześcieradła na materac nawierzchniowy czy wysoki wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów. Oferujemy m.in. przyjemną w dotyku, miękką pościel z bawełny typu jersey. To prześcieradło na materac o właściwościach oddychających stworzyła marka Eurofirany mająca wieloletnie doświadczenie. Warte uwagi są również tekstylia z satyny bawełnianej, które delikatnie ochładzają ciało latem i są gładkie w dotyku. Jeśli interesuje Cię prześcieradło na wysoki materac lub nawierzchniowy idealny na mroźne noce, wybierz welurową pościel. Zwiększy ona komfort termiczny podczas chłodniejszych miesięcy. Polecamy także prześcieradło na gruby materac lub topmaterac wykonane z makobawełny przez firmę Estella. Cechuje się ono bardzo dużą rozciągliwością, co pozwala na dokładne dopasowanie pościeli do materaca. Ponadto możesz je wysuszyć po praniu w suszarce bębnowej. Omawiane prześcieradło na materac 100x200, 150x200, 200x200 nie potrzebuje też prasowania.

Prześcieradła na materac – wymiary i kolory

W Dębowym Zaułku oferujemy tekstylia do sypialni w różnych wymiarach i kolorach. Znajdziesz u nas prześcieradło na materac:

  • 100x200,
  • 140x200,
  • 150x200,
  • 160x200,
  • 180x200,
  • 200x200.

Bez względu na to, czy interesuje Cię prześcieradło na topper 160x200 czy na gruby materac, zamówisz u nas niezbędne w sypialni tekstylia domowe. Nasza bielizna pościelowa występuje w różnych kolorach, które ożywią wygląd Twojego łóżka. Proponujemy zarówno prześcieradła w delikatniejszych odcieniach, jak i bardziej intensywnych.

Sprawdź już dziś wszystkie tekstylia oferowane w Dębowym Zaułku i wybierz takie prześcieradła z gumką, komplety pościeli i poszewki dekoracyjne, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.