• Kategorie
 • Szukaj
 • Pościel Renforce

Miękka pościel renforce z Dębowego Zaułka zagwarantuje udany relaks po pracy i przyjemny sen. Jej niezwykła lekkość i przyjemny w dotyku materiał zmniejszą Twoje problemy z zasypianiem. W naszym sklepie znajdziesz różne rozmiary, wzory oraz kolory pościeli z bawełny renforce. Dzięki temu wybierzesz poszwę, która idealnie uzupełni wystrój Twojej sypialni.

Bawełna renforce – co to za materiał?

Tkanina renforce składa się w 100% z bawełny o splocie krzyżowym 1:1. Szyje się z niej ubrania, materiały opatrunkowe oraz obrusy, a także produkuje sieci rybackie czy filtry do kawy. Sformułowania „materiał renforce” używa się jako synonimu wysokiej jakości bawełny. Jak widzisz, tkanina ta służy do tworzenia całkiem różnych produktów. W Dębowym Zaułku znajdziesz piękną pościel z bawełny renforce 160x200 czy nawet 220x200.

Pościel renforce – bogaty wybór wzorów

W naszym sklepie oferujemy komplety pościeli o wielu wzorach. Możesz wybrać poszwę z dowolnym kwiatowym lub orientalnym wzorem. Posiadamy również wersje idealne do pokoju dziecka – z uroczym hipopotamem lub kolorowymi kotami. W Dębowym Zaułku znajdziesz tekstylia do sypialni wyłącznie od sprawdzonych producentów. Oferujemy m.in. pościel z bawełny renforce 160x200 tworzoną przez polską firmę Greno. Wiele poszew jest sanforyzowanych, dzięki czemu nie kurczą się one w praniu.

Pościel z bawełny renforce – dlaczego warto ją wybrać?

Tekstylia domowe wytwarza się z różnych materiałów. Warto poznać właściwości każdego z nich, aby w pełni świadomie wybrać pościel, poszewki na poduszki i prześcieradła. Jest to szczególnie istotne w przypadku zakupu poszwy dla dziecka lub osoby cierpiącej na alergię. Na zakup pościeli renforce warto się zdecydować, ponieważ:

 • jest lekka i przyjemna w dotyku, dzięki czemu Twój odpoczynek stanie się bardziej komfortowy,
 • gniecie się znacznie mniej niż tradycyjna bawełna, więc nie musisz jej prasować,
 • posiada oddychający materiał, który zapewnia ciepło, nie powodując pocenia,
 • jest wytrzymała, w związku z czym będzie służyła przez długi czas,
 • dobrze pochłania i oddaje wilgoć, dlatego sprawdzi się latem.

Jak widać, pościel renforce ma wiele zalet. Nie ma więc niczego zaskakującego w tym, że tak wiele osób posiada ją w swojej sypialni.

Pościel renforce – wymiary

W Dębowym Zaułku oferujemy tekstylia w różnych wymiarach. Znajdziesz u nas pościel z bawełny renforce:

 • 100x140 cm – nadającą się dla kilkuletnich dzieci,
 • 140x200 cm – przeznaczoną do łóżek jednoosobowych dorosłych i nastolatków,
 • 160x200 cm – pasującą do materaców pojedynczych, ale też mniejszych dwuosobowych,
 • 220x200 cm – idealną dla dużych, podwójnych łóżek.

Sprawdź wszystkie oferowane wzory i kolory gładkiej pościeli renforce i wybierz poszwę, która doda wyjątkowości Twojej sypialni. Zanim złożysz zamówienie, zobacz też inne produkty przeznaczone do różnych pomieszczeń w domu, m.in. dobrze chłonące wodę ręczniki, zachwycające zasłony oraz idealne na prezent kubki.