• Kategorie
  • Szukaj
  • Podkładki na stół

Szukasz podkładek na stół? W Dębowym Zaułku oferujemy szeroki wybór podkładek w różnych kształtach i rozmiarach. Mamy między innymi podkładki ogrągłe, owalne i kwadratowe. Wiele z nich jest dostępnych w zestawach, również z podstawkami pod kubek. Dużą część stanowią podkładki filcowe - zarówno z cienkiego filcu jak i grubego filcu prasowanego.

Podkładki dostępne w naszym sklepie charakteryzują się pięknym wzornictwem. Znajdziesz podkładki z kwiatowymi wzorami, jednokolorowe, z kocimi motywami czy inspirowane dziełami wybitnych artystów jak Gustav Klimt czy Vincent van Gogh.

Podkładki na stół szare, w kwiaty a może w geometryczne wzory?

W naszym sklepie możesz przebierać w różnych kształtach i wzorach podkładek. Szukasz podkładki z motywem roślinnym? Nie ma problemu. A może szukasz podkładki na stół Monstera? Oczywiście takie też są dostępne. Inne z kolei udekorowane są wzorami w koty.

Dodatkowo możesz przebierać w różnych kształtach od tradycyjnych prostokątnych, przez kwadratowe, owalne, okrągłe aż po takie o nieregularnych kształtach.

Podkładki dla szukających praktycznych rozwiązań

Sporą część podkładek dostępnych w naszym sklepie stanowią te wykonane z filcu. Oprócz tego, że mają one piękne zdobienia, charakteryzują się również wieloma praktycznymi cechami. Przede wszystkim są jednolite dzięki czemu rozlane płyny nie przeciekają pod podkładkę, tym samym chroniąc przed zabrudzeniem np. obrus. Ponadto można je prać w przypadku zabrudzenia (informacja czy jest taka możliwość znajduje się przy każdym produkcie).

Nasze podkładki na pewno pięknie będą się prezentowały na stole, szczególnie gdy dokupisz bieżnik z tym samym wzorem.