• Kategorie
  • Szukaj
  • Figurki żaby

Jeśli zastanawiasz się nad oryginalną ozdobą domu, to w Dębowym Zaułku znajdziesz urocze figurki żaby przedstawione podczas robienia typowych, ludzkich czynności. Z pewnością zwrócisz uwagę na zabawne żaby w roli dentysty, farmera czy też zmęczonego pracownika biurowego. Figurki dekoracyjne do salonu są wykonane z tworzywa sztucznego z dbałością o szczegóły, co sprawia, że zachwycą obdarowaną osobę. Żywa kolorystyka przyciąga wzrok, a ogromny wybór gwarantuje, że znajdziesz oryginalną figurkę na każdą okazję.

Figurka żaba z wędką 18x12x8
Figurka żaba z wędką 18x12x8
Produkt niedostępny
Figurka żaba inżynier 19x9x6
Figurka żaba inżynier 19x9x6
Produkt niedostępny
Figurka żaba nurek 15x11x5
Figurka żaba nurek 15x11x5
Produkt niedostępny
Figurka żaba z tabletem 6x19x6
Figurka żaba z tabletem 6x19x6
Produkt niedostępny

Zabawna żaba – figurka dla każdego!

Twój najlepszy przyjaciel jest częstym bywalcem siłowni? Podaruj mu żabę kulturystę i wywołaj uśmiech na jego twarzy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz także figurki dla członków rodziny, takie jak:

  • babcia żaba robiąca na drutach,
  • dziadek żaba czytający gazetę w fotelu,
  • żaba student absolwent,
  • żaba młoda mama z wózkiem,
  • żaba z wędką na rybach.

To tylko niektóre hitowe produkty, jakie u nas kupisz. Wybierz żabę dla pasjonata muzyki, fanki fotografii lub zapalonego gracza - wszystko w atrakcyjnych cenach i z szybką wysyłką w 24 godziny. Skorzystaj z naszego rozbudowanego programu lojalnościowego i na bieżąco śledź promocje i rabaty. Sprawdź także pozostałe wyposażenie do domu i znajdź coś dla siebie.

Oryginalne ozdoby domu? Figurki żaby to świetny wybór!

Jeśli zastanawiasz się nad estetyczną i niepowtarzalną dekoracją mieszkania, to postaw na niezwykłą figurkę żaby z Dębowego Zaułka! Figurki dostępne w wielu wariantach kolorystycznych przypadną do gustu każdej osobie z poczuciem humoru. Twoi goście z pewnością zwrócą uwagę na niecodzienną dekorację, a przestrzeń Twojego domu nabierze charakteru. Żaba surfująca na liściu, rodzic z małą żabką a może żaba opalająca się na leżaku? Bez względu na to, jakie figurki żaby Cię interesują, możesz spersonalizować dom zgodnie z własnym gustem. Sprawdź także nasze poduszki dekoracyjne i obrusy już dziś!