• Kategorie
  • Szukaj
  • Koce Bawełniane

Jeśli koce bawełniane są elementem wyposażenia wnętrz, jakiego szukasz, zachęcamy do sprawdzenia oferty sklepu Dębowy Zaułek. Szeroki asortyment pozwala znaleźć koce wykonane z różnych materiałów, w tym także z bawełny. Materiał ten sprawia, że koc jest delikatny i bardzo przyjemny w dotyku, oraz cechuje go wysoka trwałość, na co przy wybieraniu dodatków warto zwrócić szczególną uwagę. Sprawdź, jakie bawełniane koce u nas znajdziesz i przekonaj się, że warto je mieć w swoim domu.

Koc RODEO 150x200 Greno BIELBAW
Koc RODEO 150x200 Greno BIELBAW
Produkt niedostępny
Koc COOL 150x200 Greno BIELBAW
Koc COOL 150x200 Greno BIELBAW
Produkt niedostępny

Koce bawełniane w ofercie sklepu Dębowy Zaułek

Wśród dostępnych produktów znajdziesz koce bawełniane o wymiarach 150x200, którymi możesz się okryć w razie chłodu, lub wykorzystać w formie narzuty na łóżko, a także kocyki dla dzieci 75x100 i 100x150. Wszystkie koce z bawełny są wyjątkowo miękkie i ciepłe, co sprawia, że z chęcią się z nich korzysta. Co więcej, poza doskonałą jakością produkty te wyróżniają się także modnym wzornictwem. Koce bawełniane w paski, z motywem zwierzęcym lub gładkie w kolorze pasującym do danego wnętrza będą stanowiły atrakcyjny dodatek, który jest tak funkcjonalny, że warto zadbać o jego posiadanie w każdym domu.

Koc z bawełny — gwarancja wysokiej jakości

Wybierając koc, z którego planujesz korzystać jako z okrycia i narzuty nie tylko w okresie zimowym, zwróć uwagę na jego jakość. Koce bawełniane dostępne w sklepie Dębowy Zaułek pochodzą z oferty renomowanych producentów:

  • Estella,
  • Greno,
  • Eurofirany.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że zamówiony przez Ciebie koc będzie trwały i mimo częstego użytkowania nie straci na jakości. By jeszcze bardziej wydłużyć trwałość koca z bawełny, stosuj się do wskazówek dotyczących prania, które umieszczono na metce. Dzięki temu dowiesz się, w jakiej temperaturze najlepiej go prać, co pozwoli zapobiec wszelkim uszkodzeniom mechanicznym oraz mieć pewność, że koc będzie się dobrze układał.

Jeśli urządzasz takie wnętrze jak sypialnia, koce bawełniane stanowią doskonały dodatek. W sklepie Dębowy Zaułek z pewnością znajdziesz koc z bawełny odpowiadający zarówno pod względem rozmiaru, jak i koloru i wzoru.