• Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczniki szybkoschnące

Ręczniki szybkoschnące to bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą z nich korzystać poza domem. Siłownia, basen, fitness, a także wyjście na plaże — każda z tych aktywności łączy się z potrzebą tego, by pod ręką mieć ręcznik szybkoschnący. Dębowy Zaułek to sklep, w którym znajdziesz różnego rodzaju tekstylia do łazienki, w tym także ręczniki sportowe i turystyczne szybkoschnące. Możesz je ze sobą zabrać, gdzie tylko zechcesz! Zachęcamy do tego, by zdecydować się na zamówienie chociaż jednego z nich.

Ręczniki szybkoschnące — niezwykłe właściwości

Wybierając ręczniki szybkoschnące z naszej oferty, możesz mieć pewność, że dzięki wykonaniu z mikrofibry chłonie tyle wody, że bez obaw możesz go ze sobą wszędzie zabrać bez martwienia się o to, że zanim wyschną minie wiele czasu. Co więcej, przy tak świetnych właściwościach nie mają zbyt wielkiej wagi, dlatego włożone do walizki, czy torby treningowej nie będą zbytnio ciążyć. W tym celu dobrze sprawdzą się także ręczniki kąpielowe z bawełny o wysokiej gramaturze. Dzięki wysokiej jakości materiału wykonania, chłonność ręcznika szybkoschnącego w wielu sytuacjach z pewnością ułatwi Ci życie.

Ręczniki szybkoschnące — szerokie zastosowanie

W zależności od przeznaczenia — czy ma to być ręcznik szybkoschnący sportowy, plażowy, czy kąpielowy, możesz je dobrać pod względem wymiarów. Od ręcznika szybkoschnącego o wymiarach 30x30 cm po 70x140 - na właśnie takie propozycje możesz u nasz liczyć. Co więcej, swój ręcznik turystyczny szybkoschnący dobierzesz także pod względem gramatury. Składające się na wyposażenie do domu produkty z tej kategorii oferują renomowani producenci:

  • Detexpol,
  • Eurofirany,
  • Greno,
  • Zwoltex.

Dzięki tak bogatemu asortymentowi z pewnością znajdziesz ręcznik szybkoschnący dopasowany nie tylko pod względem chłonności, ale też wyglądu. Wybierz, jaki kolor najbardziej Ci odpowiada i złóż zamówienie. Polecamy również ręczniki antybakteryjne i komplety ręczników do Twojej łazienki.