• Kategorie
  • Szukaj
  • Pościel 90x120

Pościel 90x120 cm sprawdzi się w przypadku niemowląt oraz dzieci do 5 lat. W Dębowym Zaułku znajdziesz piękne i wytrzymałe dziecięce tekstylia domowe i urocze poszewki na poduszki. Warto się na nie zdecydować, ponieważ pochodzą od sprawdzonych producentów i są bezpieczne dla skóry dziecka. Pościel dziecięca 90x120 z motywem z bajek lub ulubionym zwierzakiem sprawi, że maluch chętniej położy się do łóżka.

Pościel 90x120 cm – szeroki wybór wzorów i kolorów

W Dębowym Zaułku oferujemy komplety pościeli 90x120 w różnych wariantach kolorystycznych. Możesz więc wybrać produkt, który będzie najlepiej pasował do pokoju Twojego dziecka. Posiadamy pościel niemowlęcą 90x120 w delikatnych i pastelowych kolorach oraz bardziej wyrazistych. Nasze propozycje przypadną do gustu zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. W sklepie znajdziesz m.in. pościel dziecięcą 90x120 w jasnym odcieniu zieleni i niebieskiego z uroczym słonikiem. Po drugiej stronie poszwy wydrukowano napis, który wskazuje na to, że pościel nadaje się przede wszystkim dla niemowląt. Wiele maluchów uwielbia dinozaury. W związku z tym znajdziesz u nas dwustronną pościel do łóżeczka 90x120 z tymi interesującymi zwierzętami. Oferujemy też piękną poszwę w kolorach bieli i turkusu z hipopotamem. Tło pościeli 90x120 wypełniają kolorowe kropki. Tekstylia ze słonikiem i hipopotamem to subtelne propozycje, które idealnie pasują do łóżeczka małego dziecka.

Pościel 90x120 cm – wysokiej jakości tekstylia

Kupując pościel 90x120 cm dla dzieci, nie musisz obawiać się nieprzyjemnego w dotyku, drażniącego materiału. Oferowane tekstylia są produkowane m.in. z bawełny przez uznane na rynku firmy, takie jak Detexpol i Faro. Pościel 90x120 cm dla dziewczynki lub chłopca została też przebadana pod względem substancji szkodliwych. Ponadto, cechuje się lekkością i właściwościami oddychającymi. W związku z tym dziecko chętnie położy się do łóżka o właściwej godzinie, a rano obudzi się wypoczęte.

Pościel 90x120 cm z bawełny – właściwości

Dlaczego warto wybrać pościel dziecięcą 90x120 cm z bawełny? Przede wszystkim jest to materiał bezpieczny dla delikatnej skóry niemowląt, gdyż nie gromadzą się w nim grzyby i toksyczna pleśń. Bawełniana pościel 90x120 doskonale sprawdzi się latem, gdy wysoka temperatura będzie utrudniała zaśnięcie maluszkowi. Tego typu poszwa charakteryzuje się bowiem przewiewnością oraz higroskopijnością, czyli pochłanianiem ludzkiego potu. Pościel niemowlęca 90x120 cm z bawełny jest też przyjemna w dotyku i miękka, dzięki czemu dziecko chętnie się nią otuli. Nie musisz również obawiać się tego, że poszwa szybko się pogniecie i będzie wyglądać mało estetycznie. Pościel 90x120 z bawełny cechuje się bowiem odpornością na odkształcanie.

Zanim złożysz zamówienie, zobacz inne nasze produkty, które sprawdzą się w domu. Oferujemy nie tylko dziecięce tekstylia do sypialni, lecz także eleganckie komplety pościeli, prześcieradła i miękkie koce dla dorosłych.