• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzuty

Poszukujesz narzuty na łóżko, kanapę lub fotel, która nie tylko ochroni mebel przed zabrudzeniem lub zniszczeniem, lecz także uzupełni wystrój domu? W takim razie skorzystaj z naszej oferty! W Dębowym Zaułku znajdziesz piękne i zarazem praktyczne tekstylia domowe od sprawdzonych polskich producentów.

Eleganckie narzuty do Twojego domu

Proponujemy tekstylia do sypialni i salonu wykonane wyłącznie z dobrej jakości materiałów. Kupisz u nas m.in. narzuty welurowe, welwetowe, bawełniane oraz ozdobione falbaną. W ofercie sklepu posiadamy narzuty o różnym przeznaczeniu:

  • eleganckie narzuty na łóżko,
  • praktyczne narzuty na kanapę,
  • modne narzuty na narożnik,
  • ekskluzywne narzuty na fotele,
  • ozdobne narzuty na wersalkę.

Sprawdź też narzuty pikowane, które przez wiele osób są cenione jako klasyczny element wystroju wnętrza. Oferowane przez nas produkty pochodzą przede wszystkim od uznanej w branży home decor firmy - Eurofirany.

Narzuty na łóżko i kanapę – różne rozmiary i kolory

Zanim zdecydujesz się na wybór narzuty, zastanów się, jaki rozmiar Cię interesuje: 220x240 cm, 170x210 cm, a może 230x260 cm? Dobierz go do wielkości swojego mebla. Nasze narzuty sprawdzą się jako zabezpieczenie i dekoracja łóżek mniejszych (pojedynczych) oraz większych (podwójnych). Nadają się nie tylko do kanap dwuosobowych, lecz także – sześcioosobowych. Podczas wyboru narzuty pamiętaj też o wyborze właściwego koloru, który będzie pasował do wnętrza Twojego mieszkania lub domu. W naszym sklepie znajdziesz narzuty na kanapę, fotele i łóżko zarówno w jasnych odcieniach, takich jak biel, beż, błękit i pudrowy róż, jak i w ciemniejszych – granat, czerń, intensywna zieleń.

Zanim złożysz zamówienie, sprawdź, czy nie zainteresują Cię inne proponowane przez nas produkty. Oferujemy nie tylko zachwycające narzuty na łóżko, lecz także inne elementy wystroju. Zobacz np. eleganckie komplety pościeli, ciepłe koce, dekoracyjne poduszki i ręczniki. Aby każdego dnia cieszyć się wyjątkowym wyglądem swojego wnętrza, zadbaj o pełne wyposażenie domu.