• Kategorie
  • Szukaj
  • Zasłony przezroczyste

Chcesz osłonić się od ciekawskich spojrzeń sąsiadów, a jednocześnie mieć w pokoju nieco światła? Wybierz zasłony przezroczyste, które pozwolą Ci zachować komfort, a jednocześnie nie zaciemniają pomieszczenia.

Do wyboru masz mnóstwo wzorów i kolorów produktów, dlatego z pewnością wybierzesz zasłony, które będą pasowały do wnętrza Twojego domu. Wybierz zasłony przezroczyste do salonu i stwórz w nim przyjemny nastrój.

Zasłony przezroczyste czy zaciemniające?

Spośród dostępnych modeli możesz wybrać lekkie, przezroczyste zasłony przepuszczające dużo światła lub te z nieco grubszego materiału, które pozwolą Ci zachować prywatność w swoim domu.

Jeśli lubisz wzorzyste materiały i chętnie wprowadzasz do pokoju kolorowe akcenty - mamy coś dla Ciebie. Polska firma Eurofirany produkuje miękkie, dobrej jakości zasłony przezroczyste i inne tekstylia do salonu. Możesz bez przeszkód wybierać zasłony w kwiaty lub te z innym motywem ozdobnym. Dostępne są również zasłony dla dzieci z kolorowymi nadrukami. To, jaki rodzaj zasłon wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Gwarantujemy, że wszystkie będą się pięknie prezentować przy oknie.

Zasłony przezroczyste do salonu czy sypialni?

W Dębowym Zaułku znajdziesz zasłony na kółkach lub na taśmach. Sposób, w jaki je zawiesisz zależy od rodzaju karnisza, który masz w pokoju. Rozmiar zasłon przezroczystych również ma znaczenie - dobierz ich wysokość do wielkości pomieszczenia, w którym planujesz je zawiesić. Rodzaj materiału, z jakiego są wykonane, to kolejna warta przemyślenia kwestia. Możesz zdecydować się na miękkie zasłony z materiału o strukturze płótna lub bardziej zwiewne, lekkie zasłonki. Te z grubszego materiału wybierz do sypialni, natomiast zasłony przezroczyste sprawdzą się do salonu - nie zabierają światła, pełniąc przy tym rolę dekoracyjną.

Udało Ci się wybrać zasłony przezroczyste? Skompletuj inne akcesoria wystroju wnętrz, jak na przykład ozdobne figurki do salonu czy pościel do sypialni.