• Kategorie
  • Szukaj
  • Zasłony przezroczyste

Chcesz osłonić się od ciekawskich spojrzeń sąsiadów, a jednocześnie mieć w pokoju nieco światła? Wybierz zasłony przezroczyste, które pozwolą Ci zachować komfort, a jednocześnie nie zaciemniają pomieszczenia.

Do wyboru masz mnóstwo wzorów i kolorów produktów, dlatego z pewnością wybierzesz zasłony, które będą pasowały do wnętrza Twojego domu. Wybierz zasłony przezroczyste do salonu i stwórz w nim przyjemny nastrój.

Firana LUCY Biała 200x250 Eurofirany
Firana LUCY Biała 200x250 Eurofirany
Promocja
Produkt niedostępny

Zasłony przezroczyste czy zaciemniające?

Spośród dostępnych modeli możesz wybrać lekkie, przezroczyste zasłony przepuszczające dużo światła lub te z nieco grubszego materiału, które pozwolą Ci zachować prywatność w swoim domu.

Jeśli lubisz wzorzyste materiały i chętnie wprowadzasz do pokoju kolorowe akcenty - mamy coś dla Ciebie. Polska firma Eurofirany produkuje miękkie, dobrej jakości zasłony przezroczyste i inne tekstylia do salonu. Możesz bez przeszkód wybierać zasłony w kwiaty lub te z innym motywem ozdobnym. Dostępne są również zasłony dla dzieci z kolorowymi nadrukami. To, jaki rodzaj zasłon wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Gwarantujemy, że wszystkie będą się pięknie prezentować przy oknie.

Zasłony przezroczyste do salonu czy sypialni?

W Dębowym Zaułku znajdziesz zasłony na kółkach lub na taśmach. Sposób, w jaki je zawiesisz zależy od rodzaju karnisza, który masz w pokoju. Rozmiar zasłon przezroczystych również ma znaczenie - dobierz ich wysokość do wielkości pomieszczenia, w którym planujesz je zawiesić. Rodzaj materiału, z jakiego są wykonane, to kolejna warta przemyślenia kwestia. Możesz zdecydować się na miękkie zasłony z materiału o strukturze płótna lub bardziej zwiewne, lekkie zasłonki. Te z grubszego materiału wybierz do sypialni, natomiast zasłony przezroczyste sprawdzą się do salonu - nie zabierają światła, pełniąc przy tym rolę dekoracyjną.

Udało Ci się wybrać zasłony przezroczyste? Skompletuj inne akcesoria wystroju wnętrz, jak na przykład ozdobne figurki do salonu czy pościel do sypialni.