• Kategorie
  • Szukaj
  • Torby na zamek

Torba na zakupy z zamkiem jest bezpieczną alternatywą zwykłych, otwartych torebek bez żadnego zapięcia. Dobrze zabezpiecza przechowywane w niej przedmioty i zwiększa poczucie bezpieczeństwa np. podczas podróży komunikacja miejską. Torby na zamek z tej kategorii są nie tylko praktyczne, ale również bardzo designerskie. Zobacz i wybierz model dla siebie!

Praktyczna torba na zakupy z zamkiem

W tej kategorii znajdziesz praktyczne torby na zamek, które wykorzystasz nie tylko na zakupy, ale też jako torby podręczne. Torba z zamkiem z oferty Dębowy Zaułek dostępna jest w większym rozmiarze, który zmieści format A4, ale też w mniejszej wersji. Torba z zamkiem może mieć kształt prostokątny — pionowy lub poziomy, przez co jeden model lepiej sprawdzi się np. na zakupy, a drugi — podłużny do noszenia na co dzień. Wszystkie torby na zamek damskie z naszego sklepu wykonane zostały z precyzją i dbałością o najmniejszy detal wykończenia. Torebka na zamek może mieć również różne długości rączek — długie do zawieszenia na ramię, krótsze — do ręki, lub najdłuższe do noszenia w poprzek (crossbody). Na szczególną uwagę zasługujeniebanalny i bardzo zróżnicowany design, dzięki czemu torba na zakup z zamkiem będzie nie tylko praktyczna i pojemna, ale też dekoracyjna i efektowna.

Modne torby na zamek

Duża torba na zamek, tak samo jak i modele o mniejszych gabarytach może być funkcjonalna i modna. Wiele z oferowanych przez nas modeli można bez przeszkód prać w pralce. Torby pochodzą od sprawdzonych i cenionych w branży producentów, których produkty słyną z wysokiej jakości. Torba na zamek na zakupy jest ekologiczna i wytrzyma zdecydowanie dłużej niż jej plastikowy odpowiednik. W kategorii torby damskie możesz wybrać zarówno torebki na zamek płócienne, torby filcowe, jak i modele wykonane z materiału codura.

Dębowy Zaułek to miejsce, w którym kupisz piękne portfele, a także elementy dekoracyjne z kategorii wyposażenie do domu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego katalogu online!