• Kategorie
  • Szukaj
  • Pościel świecąca w ciemności

Absolutnie wyjątkowa pościel, która będzie fantastycznym pomysłem dla dziecka? Pościel świecąca w ciemności to prawdziwy hit! Za dnia wyróżnia ją fajny, modny — dziecięcy lub młodzieżowy nadruk, a w nocy zaskakuje świecącym w ciemności wzorem. Zobacz, jaka pościel świecąca znajduje się w naszej ofercie!

Wyjątkowa pościel świecąca w ciemności

W tej kategorii zebraliśmy najmodniejsze zestawy pościeli świecącej w nocy. To propozycje dla dzieci i młodzieży z nadrukami uniwersalnymi, lub dla chłopców i dziewczynek. Świecąca pościel bawełniana poza atrakcyjnym nadrukiem jest wzbogacona o elementy wykonane z bezpiecznej substancji fluorescencyjnej, które pod warunkiem oświetlenia jej w ciągu dnia — nocą dają widowiskową poświatę. Pościel dla dzieci świecąca w ciemności jest tym, co młodsze i starsze dzieciaki uwielbiają! W naszej ofercie znajdziesz komplety pościeli renomowanej marki Detexpol. To komplety dwuelementowe z oddychającej bawełny o wymiarach 160 × 200 cm.

Pościel świecąca w nocy — idealny pomysł na prezent

Świecące pościele z naszej oferty stanowią idealne dopełnienie aranżacji dziecięcego pokoju, a także mogą stanowić zachętę do samodzielnego zasypiania w swoim pokoju. Dla osób, które nie wiedza, jak obdarować dziecko, które ma aż nadto zabawek i ubrań, pościele świecące z naszego sklepu mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem na udany prezent.

Pościel świecąca w ciemności jest nie tylko praktyczna, ale również atrakcyjna w oczach młodzieży i dzieci. W naszej ofercie znajdziesz modne, wysokiej jakości tekstylia do sypialni, a także tekstylia domowe — narzuty, koce, poszewki dekoracyjne na poduszki itp. Zachęcamy do zakupów.