• Kategorie
  • Szukaj
  • Pufy ogrodowe, na taras, na balkon

Wyjątkowe wzornictwo, jakość i walory użytkowe to zalety naszych puf. Wykonanie z wysokiej jakości tkaniny sprawia, że pufy są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne a kolory zachowują swoją intensywność.

Różnorodność wzorów sprawia, że można dobrać pufę pasującą do naszego stylu. Dostępne są wzory w kwiaty, roślinne, geometryczne, imitujące pień drzewa. Nie będą zawiedzeni miłośnicy malarstwa w tym twórczości van Gogha czy Gustava Klimta. Dostępne są takie wzory jak Irysy, Pocałunek.

Mamy też wzory, które spodobają się dzieciom.

Do puf można dobrać poduszki ogrodowe lub bieżnik filcowy, który będzie w tym samym wzorze.

Pufy - praktyczne rozwiązanie do ogrodu

Pufy z kolekcji ogrodowej mają sporo zalet. Jedną z nich jest niska waga. Dzięki temu można je przenosić bez wysiłku. Nawet w przypadku dzieci. A jeśli trzeba to można je nawet turlać. Pufy te są też łatwe w przechowywaniu. Szczególnie ogrodowe pufy okrągłe, które można stawiać jedną na drugiej. Dzięki temu nie zabierają wiele miejsca.

Również płótno z którego są uszyte pokrowce puf ma bardzo dobre parametry. Jest odporne na warunki pogodowe. Nadruki są trwałe. Bezproblemowe jest też utrzymanie puf w czystości. Pokrowce są zdejmowane więc można je wyprać. Często jednak wystarczy je przetrzeć wilgotną ściereczką.

Wysokość puf pozwala wygodnie siedzieć przy ławie czy niewysokim stoliku.

Sprawdzą się one nie tylko w ogrodzie ale także na balkonie, tarasie, restauracyjnym ogródku czy w domu.

Oprócz puf ciekawym rozwiązaniem są leżaki i wygodne fotele ogrodowe dostępne w dwóch wersjach.