• Kategorie
  • Szukaj
  • Fotele ogrodowe

Śpiew ptaków, delikatne promyki słońca, zapach dziko rosnących kwiatów albo delikatnie smugający wiatr... Dla wielu tak może wyglądać idealny wypoczynek. A gdyby dodać do tego wygodny fotel ogrodowy? Taki jak któryś z naszych modeli?

Jeden z nich - fotel ogrodowy Pufa Prime - jest nieco mniejszy ale za to z oparciem. Dzięki temu sprawdzi się na balkonie gdzie nie ma dużo miejsca.

Drugi model - fotel ogrodowy Komfort - to jak sama nazwa wskazuje zapewnia niezwykła wygodę. Można na nim wypoczywać w pozycji półleżącej. W sam raz dla tych, którzy chcą się delektować wypoczynkiem.

Zestaw foteli można uzupełnić o pufy ogrodowe, które są dostępne w tych samych wzorach.

Wygodne fotele do ogrodu, na taras i balkon

Oferowane przez nas fotele mają liczne zalety, dzięki którym sprawdzą się na balkonie, w ogrodzie, na działce czy tarasie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby relaksować się na nich również w mieszkaniu.

Dwa różne modele pozwalają dobrać fotel, który najlepiej będzie spełniał stawiane przed nim wymagania. Różnią się one wysokością i wielkością (fotel Prime sprawdzi się np. u osób, które częściej będą z niego korzystać przy stole gdyż zapewnia wyższą pozycję siedzenia).

Fotele łatwe w utrzymaniu czystości

Wśród zalet można wymienić materiał z którego są wykonane. Zastosowane płótno sprawia że są one odporne na warunki atmosferyczne. W przypadku zabrudzenia łatwo się czyszczą - zazwyczaj wystarczy do tego wilgotna ściereczka. Wypełnienie z granulatu zapewnia wygodę.

Kolekcja ogrodowa to nie tylko fotele. W tych samych zdobieniach dostępne są również:

Wzory dostępne w kolekcji ogrodowej, występują również na innych naszych produktach w tym na torbach, kosmetyczkach, poduszkach dekoracyjnych czy etui na okulary.