• Kategorie
  • Szukaj
  • Pościel Estella

Ekskluzywna pościel Estella wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Właśnie dzięki temu tekstylia do sypialni mimo upływu lat zachowują swoją trwałość. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, wybierz pościel z bawełny egipskiej ze splotem typu adamaszek lub jersey, a z pewnością będziesz zadowolony. W sklepie Dębowy Zaułek dostępny jest szeroki wybór pościeli Estella o różnych wymiarach. Sprawdź, które z nich będą pasować na Twoje łóżko.

Pościel makosatyna EVIA 155x200 ESTELLA
Pościel makosatyna EVIA 155x200 ESTELLA
Promocja
Produkt niedostępny

Pościele Estella — tekstylia do Twojej sypialni

Marka Estella tworzy „pościel dla lepszego samopoczucia”. Dla osiągnięcia takiego efektu, przy produkcji pościeli Estella korzysta się wyłącznie z wysokiej jakości bawełny. Jest ona niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, a przy tym trwała i nie zawiera niebezpiecznych substancji. Dzięki temu można mieć pewność, że otulenie się nią pozwoli zadbać o zdrowy sen.

Pościel z bawełny egipskiej — wybierz odpowiedni rozmiar

Tekstylia domowe, które kupujesz do swojego domu, powinny być atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim użyteczne. To, czy pościel Estella będzie spełniać się zarówno w jednym, jak i w drugim, zależy od właściwego wyboru. Przede wszystkim, sprawdź, jaki powinna mieć ona rozmiar. W Dębowym Zaułku dostępne są komplety pościeli z poszwą na kołdrę o wymiarach:

  • 135x200 cm,
  • 155x200 cm,
  • 200x220 cm.

W przypadku poduszki możesz liczyć na rozmiar 40x40, 70x80 lub 80x80. Gdy wiesz już, jakie dokładnie wymiary Cię interesują, sprawdź dostępne modele. Pościel Estella jersey lub adamaszek w różnorodnych kolorach z oryginalnymi zdobieniami wpisującymi się w aktualne trendy — właśnie to znajdziesz w naszej ofercie. Jesteśmy pewni, że z łatwością znajdziesz tu coś dla siebie.

Pościel Estella jest elegancka i skutecznie pełni swoje funkcje podczas snu. Spraw sobie przyjemność i zdecyduj się na zamówienie pościeli właśnie od tego producenta.