• Kategorie
  • Szukaj
  • Nerki

Torby typu nerka to świetne rozwiązanie zarówno w czasie zakupów jaki i wycieczek. Dostępne wersje do noszenia przez ramię i na pasie (biodrówki). Wersja na ramię jest większa dzięki czemu pomieści np. posiłek i napoje w trakcie wycieczki za miasto. Mniejsza nerka biodrowa świetnie nadaje się do przechowywania kluczy, dokumentów czy smartfona.

Wygodne i piękne - torby typu nerka

Torby typu nerka do noszenia na ramieniu mają wiele praktycznych walorów. Zastosowanie wytrzymałej tkaniny cordury sprawia, że są one trwałe i jednocześnie odporne na warunki atmosferyczne. Chronią zawartość przed zamoknięciem a zdobienia nie blakną.

Torby te sprawdzają się w zatłoczonych miejscach - dzięki noszeniu jej z przodu minimalizujemy ryzyko kradzieży. Mamy też wolne ręce dzięki czemu bez problemu możemy np. robić zdjęcia.

Ta sama tkanina - cordura - jest wykorzystana dla nerek biodrówek. Dzięki temu mają one podobne walory jak ich większe odpowiedniczki.

Powyższe zalety mają inne nasze torby z cordury. Polecamy również piękne, trwałe i lekkie pufy ogrodowe - oczywiście też są wykonane z cordury.