• Kategorie
  • Szukaj
  • Poszewki na kołdry

Poszewki na kołdry dostępne w Dębowym Zaułku nie tylko przyciągają wzrok swoją kolorystyką i precyzyjnym wykonaniem, lecz także gwarantują przyjemny odpoczynek po ciężkim dniu. Znajdziesz u nas wyselekcjonowaną pościel – uszytą z przyjemnych w dotyku, przewiewnych i trwałych tkanin. Zobacz proponowane poszwy na kołdry i zdecyduj się na najlepszą dla siebie!

Poszwy na kołdry – doskonałe tkaniny

W Dębowym Zaułku znajdziesz poszwy na kołdry stworzone z wysokiej jakości materiałów. Proponowane przez nas tekstylia do sypialni zapewnią komfortowy i zdrowy sen. Polecamy m.in. poszewki na kołdry wyprodukowane przez mającą wieloletnie doświadczenie firmę Eurofirany. Zostały one uszyte z połyskującej i przyjemnej w dotyku bawełny. Możesz wybrać poszwy na kołdrę o dowolnym kolorze i rozmiarze. Bawełna to materiał bezpieczny dla skóry. Wykonane z niej poszewki na kołdry są higroskopijne, co oznacza, że dobrze pochłaniają pot. Ponadto cechuje je odporność na gniecenie. Jest to ważna właściwość, ponieważ w trakcie snu odkształcamy materiał ciężarem swojego ciała. Jeśli interesują Cię luksusowe poszwy na kołdrę, zdecyduj się na te uszyte z adamaszku, czyli bawełnianej satyny popularnej już w starożytnych państwach, takich jak Syria i Egipt. Tekstylia te nie kurczą się w praniu oraz są łatwe podczas prasowania. Ponadto do nadania im koloru zastosowano ekologiczne barwniki, które są przyjazne dla skóry.Poszwy na kołdry wykonane z adamaszku gwarantują odpowiednią izolację termiczną oraz odznaczają się wyjątkowo eleganckim wyglądem.

Poszwy na kołdrę – rozmiary i kolorystyka

Poszewki na kołdry mają różne wymiary. Możesz wybrać pościel o rozmiarze:

  • 140x200,
  • 160x200,
  • 180x200,
  • 200x220.

Poszwy na kołdry występują też w różnych kolorach. Możesz więc wybrać bieliznę pościelową o spójnym z Twoim gustem odcieniu. Oferujemy poszewki na kołdry: beżowe, białe, czarne, błękitne, granatowe, zielone, brązowe, kremowe i turkusowe. Zdecyduj się na kolor, który odpowiada wystrojowi Twojej sypialni.

Zanim złożysz zamówienie, sprawdź także różnorodne komplety pościeli oferowane w Dębowym Zaułku i wybierz te najpiękniejsze!