• Kategorie
  • Szukaj
  • Obrusy na okrągły stół

Obrusy okrągłe to klasyczne must have w każdym domu i większości restauracji i kawiarni. Oprócz funkcji użytkowej są elementem dekoracji wystroju wnętrza. Mogą podkreślać elegancki charakter kolacji czy przyjęcia, w których służą jako nakrycie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz piękne obrusy i inne tekstylia do salonu, np. bieżniki na ławę.

Obrusy okrągłe – klasyczne i nowoczesne

Obrus okrągły nowoczesny może być gładki lub zdobiony tłoczonym wzorem. Szyje się go z wielu rodzajów tkanin od naturalnych przez mieszane, aż po syntetyczne. O wyborze rodzaju obrusu decyduje zazwyczaj jego przeznaczenie. W zwykłym codziennym użytkowaniu najlepiej sprawdzają się łatwo schnące obrusy syntetyczne. Część z nich jest także plamoodporna. Na specjalne okazje można pokusić się o nakrycie stołu obrusem okrągłym lnianym lub jedwabnym.

Obrusy na okrągły stół należy dobierać rozmiarem do jego wymiarów, pozostawiając około 20 – 25 cm marginesu na ułożenie zakładki. W naszej ofercie znajdziesz obrus okrągły o średnicy 110 i 150 cm. Warto mieć w domu przynajmniej jeden ekskluzywny obrus okrągły na specjalne okazje.

Piękne obrusy okrągłe od Dębowego Zaułka

W naszej ofercieprezentujemy obrusy okrągłe nowoczesne od uznanego na rynku producenta Eurofirany. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów – poliestru i poliestru z domieszką bawełny. Dzięki temu są trwałe, nie tracą koloru i mogą służyć przez lata. Niektóre modele są zaprojektowane przez znaną polską projektantkę Ewę Minge.

Nasze obrusy okrągłe są białe, co nadaje im większej uniwersalności. Bez trudu wpasują się w każde wnętrze, od eleganckiego po casualowe. Dzięki wytłoczonym na nich delikatnym, eleganckim wzorom wyglądają pięknie i stylowo. To tekstylia domowe, które sprawdzą się w każdym domu i w każdej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą eleganckich i nowoczesnych obrusów na okrągłe stoły. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.