• Kategorie
  • Szukaj
  • Torby jutowe

Ekologiczne i trwałe - takie są właśnie torby z juty. Duży wybór rozmiarów i urozmaicona kolorystyka to dodatkowe atuty, które przemawiają za wyborem tych toreb. Mała torba na śniadanie do pracy czy może duża torba na zakupy? Torba na ramię albo do noszenia w ręce? Wszysko to oferują torby jutowe.

Polecamy również torby zapinane na zamek.

Torby jutowe dla tych co chcą być eko

Juta to tkanina pochodzenia roślinnego. Rosnie w klimacie wilgotnym i gorącym (wśród największych producentów znajdziemy np. Indie i Bangladesz). Jest to więc rozwiązanie dla osób które zwracają uwagę na kwestie ekologii. Dodatkowo torby te charakteryzują się trwałością, dzięki czemu nie trzeba ich co chwilę wymieniać. Nie są im straszne ciężkie zakupy. Z włókna jutowego robi się również mocne sznury.

Praktyczne i stylowe torby jutowe

Torby jutowe są praktyczne. Dzięki bawełnianym, miękkim uchwytom są wygodne do noszenia. Różna długość uszu pozwala dobrać torbę pasującą do naszego stylu noszenia. Występują modele z długimi uszami do noszenia na ramieniu ale są też torby z krótkimi uszami do noszenia w ręce.

Torby z juty są dostępne w różnych wersjach kolorostycznych. Dostępne są torby w kolorze navy, odcieniach czerwieni czy czarnym. Dostępne są również wersje w kolorze naturalnym ale z uszami w kolorach zielenii czy fuksji.

Oprócz toreb jutowych, polecamy wytrzymałe i z pięknym wzornictwem torby z cordury.