• Kategorie
  • Szukaj
  • Poszewki na poduszki 70x80

Chcesz nieco zmienić wystrój swojego wnętrza? Poszewki na poduszki 70 x 80 ułatwią Ci to zadanie. Dobrej jakości, kolorowe poszewki dekoracyjne 70 x 80 w kilka chwil odświeżą wygląd przestrzeni. Ułóż je na kanapie w salonie lub na ulubionym fotelu i ciesz się piękną dekoracją w swoim domu.

Jaka będzie Twoja ulubiona poszewka na poduszkę 70 x 80? Gładka czy z ozdobną falbanką po bokach? Wybierz taką, jaka najbardziej Ci się podoba. Wyposażenie domu z Dębowym Zaułkiem jest łatwe i przyjemne - na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór tekstyliów.

Poszewki na poduszki 70 x 80 - jakie wybrać?

W naszym sklepie internetowym dostępne są różnorodne poszewki na poduszki 70 x 80 - w stylu Ikea lub inne, wzorzyste i gładkie. Dobierz je kolorystycznie do stylu swojego wnętrza - wybierz te w podobnym odcieniu co zasłony czy dywan lub zupełnie inne, wyraźnie kontrastujące z tapicerką kanapy.

Poszewki 70 x 80 obleczone na jaśki ułóż parzyście po bokach łóżka lub stwórz z nich inną konfigurację według własnego uznania. Poszewki na poduszki 70 x 80 dekoracyjne mogą być w jednym kolorze lub w kilku odcieniach - w ten sposób nieco ożywisz pomieszczenie.

Dobrej jakości poszewki z Dębowego Zaułka

Wiemy, jak ważna jest dobra jakość tekstyliów domowych, dlatego każda nasza poszewka 70 x 80 jest wykonana z miękkiej bawełny lub innej przyjemnej tkaniny. To materiał, który łatwo utrzymać w czystości. Poszewka bawełniana 70 x 80 nadaje się do prania w pralce. Po wysuszeniu i wyprasowaniu jest ponownie gotowa do użycia.

Poza funkcją praktyczną, jest to także poszewka ozdobna 70 x 80 - wykończona elegancką kantą po bokach świetnie sprawdzi się w różnych stylach aranżacyjnych.

Poszewki na poduszki to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. W Dębowym Zaułku mamy również komplety pościeli, poszewki na kołdry oraz miękkie prześcieradła - z nami stworzysz cały zestaw tekstyliów do domu.