• Kategorie
  • Szukaj
  • Pościel Auta

Chcesz, by Twoje dziecko chętniej kładło się spać? Pościel auta może sprawić, że faktycznie tak będzie. Jeżeli maluch lubi bawić się autkami i zobaczy, że w jego łóżku również ich nie brakuje, o wiele szybciej przygotujesz go do snu. W sklepie Dębowy Zaułek znajdziesz pościel dziecięcą auta, która już z daleka zwraca na siebie uwagę wielokolorowymi nadrukami. Sprawdź, która pościel z autami sprawdzi się najlepiej i zdecyduj się na złożenie zamówienia.

Pościel dla dzieci auta — zapewnij dziecku dobry sen

Dbamy o to, by wszystkie tekstylia do sypialni, które znajdziesz w naszej ofercie były jak najlepszej jakości. Materiał, z którego producenci korzystają przy produkcji pościeli auta, pozwala to zapewnić. Pościel auta od Detexpol wykonana jest w 100% z bawełny. Dzięki temu jest ona przyjemna dla skóry dziecka, nie podrażnia jej i pozwala zadbać o zdrowy sen. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, wybierz pościel z bajki "Auta". Twoja pociecha z pewnością bardzo się ucieszy, że podczas snu tak blisko będą bohaterowie jej ulubionej bajki.

Pościel auta — idealna do łóżka dziecięcego

Nasze artykuły wyposażenia wnętrz dostosowane są do różnych potrzeb. W przypadku pościeli dziecięcej auta, wymiar produktu uwzględnia rozmiary łóżka dla dzieci. W związku z tym dostępne komplety pościeli w auta zamówisz z poszwą na kołdrę w rozmiarze 100x135 cm lub 140x200 cm. Z kolei wymiary poszewki na poduszkę to 40x40 cm. 

Pościel w samochody jako prezent dla malucha

Jeśli uważasz, że Twoje dziecko ma już wystarczająco dużo zabawek, warto pomyśleć o czymś praktycznym. Pościel auta, którą znajdziesz w sklepie Dębowy Zaułek, z pewnością taka jest. Wielbiciel bajki „Auta” będzie szczęśliwy, a jednocześnie zadbasz o wysokiej jakości pościel dziecięcą, dzięki której chętniej będzie kładł się do spania. Sprawdź też inne tekstylia domowe, które są równie funkcjonalne.