Darmowa wysyłka od 149,99zł

Poszewki na kołdry 140x200 Liczba produktów: 13

Poszewka na kołdrę 140x200 to produkt, który idealnie nadaje się na podwójne łóżko. Pamiętaj, że by zadbać o jakość swojego snu, warto wymieniać poszwę jak najczęściej. W naszej ofercie dostępna jest sama poszwa na kołdrę 140x200, ale jeśli chcesz, możesz wybrać też poszewki lub zdecydować się na cały komplet pościeli.

Kategorie
Filtruj

Poszwy 140x200 - wybierz odpowiednią

Dębowy Zaułek to sklep, który pomoże Ci zadbać o wyposażenie domu. Znajdziesz tu wysokiej jakości poszwy na kołdry 140x200. Ich rozmiar pozwala zastosować je w przypadku podwójnego łóżka. Wszystkie z produktów dostępnych w tej kategorii pochodzą z oferty Eurofirany - polskiego producenta, który gwarantuje najwyższą jakość produktów. Co więcej, poszewki na kołdry wykonane są z bawełny! Nie zastanawiaj się więc dłużej, tylko zastanów się, w jakim kolorze powłoczka na kołdrę 140x200 będzie najlepiej pasowała do całej przestrzeni. Dobrze jeśli akcesoria do sypialni razem będą tworzyły spójną całość.

Poszewka na kołdrę i poduszki - dopasuj je do siebie

Poszewka na kołdrę w odpowiednim rozmiarze (140x200) to nie wszystko. Dobrze, żeby również poduszka była owinięta poszewką, która nie tylko właściwie ją zabezpiecza, ale też doskonale się prezentuje i razem z poszwą na kołdrę tworzy spójną całość. Oferta naszego sklepu pozwala wybrać poszewki na poduszki, które idealnie pasują wizualnie i niezależnie od tego, czy śpisz na poduszce 40x40, czy 60x60 bez problemu dopasujesz je pod względem rozmiaru. Jeśli jednak od razu wiesz, żeTwoim wyborem będzie biała poszwa na kołdrę i chcesz, by powłoczka na poduszkę była zupełnie taka sama, zobacz oferowane komplety pościeli.

W Dębowym Zaułku dostępne są poszewki na kołdry i poduszki oraz inne akcesoria do sypialni. Dzięki nim zadbasz o swój sen, a jednocześnie sprawisz, że przestrzeń ta nabierze wyjątkowego charakteru.